2019-11-16 15:23:25

Wólczanka Wólka Pełkińska pokonała Koronę II Kielce i jest druga w tabeli 3 ligi

Marcin Wołowiec doprowadził Wólczankę Wólka Pełkińska na drugie miejsce w tabeli 3 ligi gr. IV! (fot. Radosław Kuśmierz)
Wólczanka Wólka Pełkińska ograła Koronę II Kielce 2-0 na stadionie w Przeworsku! Piłkarze Marcina Wołowca przeskoczyli kielczan w tabeli 3 ligi.

W pierwszej połowie pojedynku pomiędzy Wólczanką Wólka Pełkińska a Koroną II Kielce dużo się działo. Obie ekipy miały swoje szanse, ale nie oglądaliśmy bramek na stadionie w Przeworsku.

W drugiej części gry narastała ekipy Marcina Wołowca. Efektem tego był gol Dawida Olejarki z 52. minuty. Pomocnik gospodarzy znalazł się w sytuacji sam na sam i strzałem obok bramkarza wyprowadził Wólczankę na prowadzenie.

W kolejnych minutach to piłkarze Wólczanki Wólka Pełkińska rządzili i dzielili na boisku. Ostatecznie dwanaście minut przed końcem meczu Krzysztof Pietluch podwyższył prowadzenie gospodarzy i ustalił wynik meczy na 2-0.

Wólczanka wygrała i minęła w tabeli Koronę II Kielce. Piłkarze z Wólki Pełkińskiej są na drugim miejscu w tabeli, punkt za Hutnikiem Kraków.

1-0 Dawid Olejarka (52)
2-0 Krzysztof Pietluch (78)