2019-11-11 18:07:00

Apklan Resovia przegrywała 1-2 do 97. minuty meczu. "Pasiaki" zdołałby doprowadzić do wyrównania w meczu z GKS-em Katowice. Zobaczcie bramki z tego meczu.

Kibic 2019-11-11 19:19:33

Co za fryzjer, szok, odpowiednie służby musza się tym zająć

pilkarz 2019-11-11 19:26:39

Dawno takiej farsy nie widzialem. Nie uznany gol na 0;3 , dwa rzuty karne, doliczone kosmiczne 8 minut ... parodia :)

Hdjdnd 2019-11-11 19:36:23

Karne się nalezaly, spalony z 2metry był chyba bo bramkarza zasłania. O czym piszecie ?

~anonim 2019-11-11 20:05:12

Karne z kapelusza ale karma wraca haha

Biało czerwony Rzeszów 2019-11-11 22:43:35

cieszę się że stalowcy oglądają mecze Resovii możecie podziwiać i zazdrościć gry piłkarzy do końca i atmosfery ,oraz dopingu do samego końca mimo że Resovia przegrywała do samego końca kibice zagrzewali piłkarzy do walki .......

~anonim 2019-11-11 22:45:32

Jedni walczą do samego końca pokazując charakter (Resovia - GSK), drudzy gdy przegrywając obrażeni na cały świat tak, że nie ma kto nawet wybijać autów/ rogów (Stal - Łęczna). Zbieranina z przepłaconych pseudograjów z wuefistów i prezesem nie mniej oderwanym od rzeczywistości. Długo będziecie jeszcze ujadać? Prawdziwa piłka w Rzeszowie jest przy W22.

do pejSow 2019-11-12 08:36:33

Wyjcie garbuSki, wyjcie... Jakim trzeba byc zaslepionym maca ignorantem, zeby nie widziec, ze karne podyktowane prawidlowo. Jak to?? 2 karne? Z czego jeden w doliczonym czasie? Byly faule, to sa karne. Radulj mial czysta sytuacje na strzelenie gola na 2-2, wiec koles z Gieksy niech sie cieszy, ze nie wylecial z boiska za ten faul. Pierwszy karny bez zagrozenia bramkowego. Trudno (dla GKSu), ale faul mial miejsce w polu karnym.

~anonim 2019-11-12 09:08:37

Ojej, to przyzakładowym towarzyszom tak smutno? Resovia ledwie spinająca koniec z końcem miałaby kupować mecze, podczas gry gwiazdeczki przyzakładówki dopiero na Skrze się przełamały? Tak mi przykro. Róbcie tak dalej - wicie, rozumicie, działajcie, przyzakładowi towarzysze. Jeszcze jakiś donos napiszcie, że obecna pozycja Resovii w lidze to rasizm albo antysemityzm.