2019-11-10 18:32:00

Rezerwy Stali Mielec bez problemu ograły Sokoła Kolbuszowa Dolna

Mielczanie bez problemów rozprawili się z Sokołem (fot. Radosław Kuśmierz)
Podopieczni Damiana Skiby zrobiły swoje i odprawiły z kwitkiem ekipę Sokoła. Mielczanie swoim oponentom wbili trzy gole.

Piłkarze Stali II Mielec w meczu z Sokołem Kolbuszowa Dolna mieli jasny cel i zrealizowali go bez najmniejszego problemu. Beniaminek na pierwszego gola kazał sobie czekać dziesięć mininut, bowiem po tym czasie do siatki trafił Josip Barisic.

Gospodarzom wciąż było jednak mało i dziewięć minut później na tablicy wyników było 2-0, po bramce Łukasza Seweryna. Od tej pory mielczanom grało się dużo łatwiej, choć Sokół próbował nawiązać walkę, ale ostatecznie więcej goli do przerwy już nie padło.

Po zmianie stron padała jeszcze jedna bramka, na którą trzeba było jednak czekać do 80. minuty, a na listę strzelców wpisał się były piłkarz m.in. Zawiszy Bydgoszcz. Kibice więcej trafień już nie ujrzeli, a Stal mogła dopisać trzy oczka do swojego dorobku punktowego.

1-0 Josip Barisic (10)
2-0 Łukasz Seweryn (19)
3-0 Josip Barisic (80)