2019-11-10 15:11:25

Kacper Rop dał 3 punkty KS Wiązownicy w końcówce spotkania!

foto. Facebook KS Wiązownica
KS Wiązownica rzutem na taśmę pokonała u siebie Igloopol Dębice 1:0. Bramkę dającą zwycięstwo zdobył Kacper Rop w końcówce spotkania.

Faworytem tego spotkania byli piłkarze KS Wiązownica, którzy deptali po piętach liderowi Watkem Koronie Rzeszów. Drużyna Igloopolu Dębica do tego meczu podchodziła, po bezbramkowym remisie u siebie właśnie z liderem z Rzeszowa. Podopieczni Bartosza Zołotata po cichu liczyli na sprawienie niespodzianki w starciu z kolejnym potentatem do awansu.

W pierwszej połowie kibice zgromadzeni na stadionie w Wiązownicy, nie mieli okazji zobaczyć bramek. Obie drużyny w niekorzystnej pogodzie dawały z siebie wszystko, co było widać na boisku. W barwach wicelidera od pierwszej minuty wystąpił nowy nabytek Bartosz Walków.

Po przerwie coraz bardziej nerwowo robiło się w szeregach gospodarzy, którzy nie mogli pozwolić sobie na stratę punktów, po zwycięstwie Korony. Cierpliwość i konsekwencja, jednak popłaciła i w samej końcówce rzutem na taśmę, niezawodny Kacper Rop mimo tego, że karnego nie wykorzystał to, jednak jego dobitka okazała się skuteczna. Dzięki tej wygranej strata do piłkarzy Michała Szymczaka wciąż wynosi tylko 1 punkt.

1-0 Kacper Rop (90')