2019-11-03 10:46:21

Piast Tuczempy nie dał szans rezerwom Stali Stalowa Wola

Stal II Stalowa Wola (białe koszulki) zanotowała w tym sezonu już 10 porażek (fot. Radosław Kuśmierz / archiwum)
Piłkarze Piasta Tuczempy pewnie pokonali Stal II Stalowa Wola w meczu 4 ligi podkarpackiej. Spotkanie zakończyło się wynikiem 4-1.

Miejscowi powinni wyjśc na prowadzenie już w 3. minucie tego pojedynku, ale Łukasz Czub trafił tylko w słupek. 25 minut później Czub dograł do Rafała Nogi i Piast Tuczempy prowadził 1-0. Takim wynikiem zakończyła się piewsza połowa.

Drugi gol dla Piasta Tuczempy padł w 67. minucie. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową do siatki trafił Waldemar Jaroch. Kilka minut później na 3-0 podwyższył Kacper Benc, a kolejny raz asystował mu aktywny w tym spotkaniu Łukasz Czub.

Stal II Stalowa Wola odpowiedziałą trafieniem Karola Dziopaka, ale ostatnie słowo należało do miejscowym. Wynik meczu na 4-1 dla Piasta ustalił w końcówce Rafał Noga.

Gospodarze mogli to spotkanie wygrać nawet wyżej, ale zabrakło im skuteczności. Najbliżej szczęścia był Mateusz Buczkowski, który trafił w słupek.

1-0 Rafał Noga (28)
2-0 Waldemar Jaroch (67)
3-0 Kacper Benc (76)
3-1 Karol Dziopak (80)
4-1 Rafał Noga (84)

Piast Tuczempy: P. Strawa - Wielgosz, Demski, Sobol, Harasz (77. Świecarz), Pluta (73. Benc), Noga, Kloc, Czub, Jaroch, Buczkowski

Stal II Stalowa Wola: Konefał - Stępniowski, Śpiewak, Adamczyk, Czerepak, Marut, Tłuczek (73. Myszak), Dziopak, Szifer, Kuchyt, Piotrowski (73. Maj)

Sędziował: Jakub Kozner (Krosno).