2019-11-02 16:07:55

JKS Jarosław zremisował ze Stalą II Mielec po golu 17-letniego Oliwiera Pilcha

W meczu dwóch drużyn ze ścisłej czołówki 4 ligi podkarpackiej, JKS-u Jarosław i Stali II Mielec, padł wynik 1-1. Gola dla gospodarzy zdobył zaledwie 17-letni Oliwier Pilch, a dla gości trafił jego rówieśnik Łukasz Seweryn.

Jeszcze przed rozpoczęciem spotkania ciężko było wskazać wyraźnego faworyta tego starcia i to potwierdziło się na boisku. Bo wyrównanym pojedynku JKS Jarosław podzielił się punktami z drugą drużyną grającej na zapleczu Ekstraklasy Stali Mielec.

Jako pierwsi z gola cieszyli się miejscowi. W 21. minucie prowadzenie JKS-owi Jarosław dał zaledwie 17-letni Oliwier Pilch, który kolejny raz pokazał, że pomimo młodego wieku potrafi strzelać bramki. Do przerwy gospodarze prowadzili jednym golem.

W drugiej odsłonie do głosu doszli przyjezdni, którzy zdołali doprowadzić do wyrównania. Bramka na 1-1 padła w 66. minucie po uderzeniu Łukasza Seweryn, czyli innego 17-latka. Więcej goli w tym meczu już nie oglądaliśmy i obydwie drużyny podzieliły się punktami.

1-0 Oliwier Pilch (21)
1-1 Łukasz Seweryn (66)