2019-10-26 18:29:12

Łukasz Szczoczarz uratował punkt Głogovii w meczu z Igloopolem Dębica

Na zdjęciu Łukasz Szczoczarz, strzelec gola na wagę punktu dla Głogovii (fot. Facebook / Ludowy Klub Sportowy Głogovia Głogów)
Gol Łukasza Szczoczarza w 89. minucie dał remis Głogovii Głogów Małopolski z Igloopolem Dębica. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1-1.

Jako pierwsi z bramki cieszyli się zawodnicy Igloopolu Dębica. W 37. minucie na listę strzelców wpisał się Przemysław Nalepka i to "Morsy" były na prowadzeniu. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa.

Po zmianie stron rezultat długo nie ulegał zmianie. Dopiero na minutę przed końcem do wyrównania doprowadził 35-letni Łukasz Szczoczarz, były zawodnik m.in. Cracovii, Termaliki Bruk-Bet Nieciecza czy Stali Rzeszów. Popopularny "Szczota" zapewnił tym samym cenny punkt Głogovii.

Gracze Igloopolu na pewno nie mogą być zadowoleni z końcówki spotkania, bo uciekły im dwa "oczka", ale do Dębicy nie wracają z pustymi rękami. Dzięki temu remisowi przedłużyli passę meczów bez porażki do sześciu.

Dla Głogovii Głogów Małopolski natomiast był to już trzeci ligowy remis z rzędu. Wcześniej głogowianie dzielili się punktami także z Izolatorem Boguchwała i Wisłokiem Wiśniowa.

0-1 Przemysław Nalepka (37)
1-1 Łukasz Szczoczarz (89)