2019-10-21 14:50:29

Heiro Rzeszów pokonało FC 2016 Siemianowice Śląskie

Podkarpackie Dziki wygrały drugi mecz z rzędu (fot. Heiro Rzeszów)
Podopieczni Łukasza Krawczyka poszli za ciosem i odnieśli kolejne zwycięstwo na pierwszoligowym froncie. Tym razem ofiarą Dzików okazała się drużyna z Siemianowic Śląskich.

Mecz rozgrywany na Miłocinie doskonale rozpoczął się dla Heiro Rzeszów, które już w 3. minucie wyszło na prowadzenie, a Dominika Hajduka pokonał Denis Warzybok. Gospodarzom było jednak mało i rzeszowianie poszukali kolejnych trafień.

Podkarpackie Dziki w pierwszej odsłonie zdobyły jeszcze jednego gola, którego strzelcem w 18.minucie był Sebastian Fedan. Drużyna dowodzona przez Łukasza Krawczyka nie zamierzała się jednak zatrzymywać i w 23. minucie było 3-0 po bramce Eryka Sarzyńskiego.

Gospodarze cały czas dominowali na parkiecie i 180 sekund później prowadzenie podwyższył Paweł Hady. Drużyna z Siemianowic Śląskich postawiła wszystko na jedną kartę i dwie minuty później straty zmniejszył Łukasz Jagiełło.

Bieniaminek dostał watru w żagle i niedługo po tym na tablicy wyników było 4-2 po trafieniu Tomasza Kowalskiego. Ostatnie słowo w tym spotkaniu należało jednak do Heiro, które w 36. minucie zdobyło piątego gola, którego autorem był ponownie Paweł Hady.

Heiro Rzeszów - FC 2016 Siemianowice Śląskie 5-2 (2-0)

1-0 Denis Warzybok (3)
2-0 Sebastian Fedan (18)
3-0 Eryk Sarzyński (23)
4-0 Paweł Hady (26)
4-1 Łukasz Jagiełło (28)
4-2 Tomasz Kowalski (32)
5-2 Paweł Hady (36)

Heiro Rzeszów: Niemczyk - Warzybok, Sarzyński, Hady, Depta oraz Fedan, Olechowski, Codello, Krawczyk, Wdowik, Zając

FC 2016 Siemianowice Śląskie: Hajduk - Klaus, Jagiełło, Włodarek, Pękała oraz Gładkowski, Krzywka, Gruszczyński, Cuber, Małek, Tkacz, Machura, Kowalski, Kluz