2019-10-14 15:53:58

SRS Czuwaj Przemyśl pokonał KSZO Odlewnię Ostrowiec Świętokrzyski

SRS Czuwaj Przemyśl (czarno-czerwone koszulki) pokonał zespół z Ostrowca (fot. SRS Czuwaj Przemyśl)
Podopieczni Michała Kubisztala rozprawili się z drużyną z Ostrowca Świętokrzyskiego i odnieśli trzecie zwycięstwo w lidze. Zadecydowało ostatnie dwadzieścia minut meczu.

Starcie SRS Czuwaju Przemyśl z KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski od początku było wyrównane. Harcerzyki słabo się prezentowali na parkiecie, wobec czego pomarańczowo-czarni wyczuli szanę na wywiezienie korzystnego rezultatu.

Obie drużyny szły cios za cios, jednak w końcówce pierwszej odsłony gospodarze mocniej przycisnęli i do przerwy Czuwaj prowadził 17-15. Po zmianie stron drużyna prowadzona przez Macieja Kubiszta włączyła piąty bieg i zdominowała zespół KSZO.

Przemyślanie powiększali swoją przewagę nie dając drużynie z Ostrowca Świętokrzyskiego szans na podjęcie rękawicy i w pewnym momencie wygrywali już dwunastoma punktami. W końcówce miejscowi zwolnili tempo i dali sobie wbić cztery gole, jednak ostatecznie Czuwaj wygrał 34-28.

SRS Czuwaj Przemyśl – KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski 34-28 (17-15)

SRS Czuwaj Przemyśl: Szczepaniec, Iwasieczko, Sar – Błażkowski 0, Kielar 2, Guzdek 1, Stołowski 1, Kubik 3, Bajwoluk 4, M. Nowak 8, Pedryc 4, A. Nowak 0, Kroczek 2, Kulka 7, Maciej Kubisztal 1, Michał Kubisztal 1

KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski: Piątkowski, Baran, Kijewski – Grabowski 7, Rusin 1, Cukierski 2, Kogutowicz 1, Włodarski 2, Dwojak 0, Pawlik 0, Włoskiewicz 11, Zielonko 0, Kowalczyk 1, Jagiełło 1, Hubka 2

Kary: 6 minut - 6 minut

Sędziowali: Jakub Czochra (Zwierzyniec) i Michał Szpinda (Zamość)