2019-10-14 14:58:05

Klasa O Jarosław: Orzeł Przeworsk rozbił Płomień Morawsko [Podsumowanie 10. kolejki]

Orzeł Przeworsk nie miał litości dla drużyny z Morawska (fot. archiwum)
Za nami kolejna seria gier na boiksach jarosławskiej okręgówki. Orzeł Przeworsk po ostatnim remisie, tym razem pewnie pokonał Płomień Morawsko. Granica Stubno zagrała na piątkę.

Czarni Pawłosiów skromnie pokonali Zorzę Zarzecze, a jedynego gola zdobył Artur Bańka w 31. minucie.

Sanoczanka Święte po bramkach Damiana Kobrzyńskiego i Damiana Kiełbowicza ograła Motor Grochowce

MKS Kańczuga bez problemów wygrała z Biało-Czerwonymi Kaszyce, mimo że to goście jako pierwsi wyszli na prowadzenie po trafieniu w 30. minucie Konrada Kuźmińskiego. Podopieczni Arkadiusza Kiszki zdołali doprowadzić do wyrównania po ponad dziesięciu minutach, a z gola cieszył Edwin Struś. Granatowo-biali po zmianie stron zdobyli jeszcze cztery bramki. Dublet ustrzelił Dawid Dziedzic w samej końcówce spotkania, a ponadto do siatki trafiali także Marcin Piątek i Kamil Borcz.

Granica Stubno pewnie pokonała MKS Radymno. Po dea gole na swoim koncie zapisali Jakub Ficek oraz Patryk Pempuś, a ponadto do siatki trafił także Tomasz Harłacz.

Orzeł Przeworsk rozbił Płomień Morawsko i z ośmiopunktową lideruje w jarosławskiej okręgówce. Kibice zgromadzeni na stadionie przy ulicy Budowlanych 2 na pierwszego gola musieli czekać zaledwie dwie minuty, bowiem po tym czasie do siatki trafił Hubert Bednarz. Niespełna dwadzieścia minut później było już 2-0 po trafieniu Piotra Boratyna. Goście jednak nie dawali za wygraną i w 28. minucie Kamil Adamarek zdobył kontaktowego gola. Radość Płomienia trwała jednak tylko pięć minut i po tym czasie Maciej Lech podwyższył prowadzenue. Miejscowi przed przerwą jeszcze raz trafili do siatki, a miało to miejsce w 44. minucie, a na listę strzelców wpisał się wychowanek Pro-100 Wietlin.

Po zmianie stron Orzeł nie zamierzał się zatrzymywać i wciąż szukał kolejnych bramek. W 55. minucie wynik na 5-1 podwyższył 41-letni napastnik gospodarzy. Podopieczni Grzegorza Sitka wciąż napierali, aż w końću szóstego gola w 72. minucie zdobył były piłkarz JKS-u 1909 Jarosław. Płomień jednak nie zamierzał składać broni i cztery minuty później było już 6-2, po golu wychowanka Piasta Tuczempy. Gospodarze tym faktem byli mocno podrażnieni i w 84. minucie bramkę zdobył 29-letni obrońca. Ten sam zawodnik jeszcze raz trafił do siatki, a uczynił to cztery minuty później, ustalając tym samym wynik spotkania.

1-0 Hubert Bednarz (2)
2-0 Piotr Boratyn (23)
2-1 Kamil Adamarek (28
3-1 Maciej Lech (33)
4-1 Hubert Bednarz (44)
5-1 Piotr Boratyn (55)
6-1 Hubert Bednarz (72)
6-2 Kamil Adamarek (76)