2019-10-14 11:55:24

Klasa O Rzeszów: Sokół Sokołów Małopolski ograł rezerwy Stali Rzeszów [Podsumowanie 12. kolejki]

Sokół Sokołów Małopolski (czerwone stroje) pewnie pokonał rezerwy Stali Rzeszów (fot. archiwum)
Za nami kolejna seria gier w rzeszowskiej okręgówce. Kryzys przeżywają rezerwy Stali Rzeszów, które przegrały trzeci mecz z rzędu. Sawa Sonina po raz kolejny straciła punkty.

Crasnovia Krasne skromnie pokonala Jedność Niechobrz, a jedynego gola w doliczonym czasie gry zdobył Sławomir Rozborski.

Aramix Niebylec wygrał na wyjeździe ze Stalą Łańcut po bramce Mateusza Smalarza.

Bezbramkowym remisem zakończyło się spotkanie KS-u Zaczernie z Orłem Wólka Niedźwiedzka.

Sawa Sonina po raz kolejny straciła punkty i tym razem zremisowała z KS-em Stobierna. Goście wyszli w 60. minucie za sprawą Kamila Jakubowskiego. Punkt drużynie prowadzonej przez Bartosza Madeję uratował Piotr Krawczyk w 84. minucie.

Sokół Sokołów Małopolski ograł na wyjeździe rezerwy Stali Rzeszów. Wynik spotkania w 36. minucie otworzył Mateusz Wilk. Siedem minut później było już 2-0, a z gola cieszył się Konrad Panek. W meczu padła jeszcze bramka, której autorem w 64. minucie był Dominik Pietroński.

0-1 Mateusz Wilk (36)
0-2 Konrad Panek (43)
0-3 Dominik Pietroński (64)