2019-10-12 16:10:02

Wólczanka Wólka Pełkińska zremisowała na wyjeździe z Wisłą Sandomierz

foto. Wólczanka Wólka Pełkińska
Nie mieli okazji zobaczyć bramek przybyli na stadion w Sandomierzu kibice, gdyż obu drużynom brakowało skuteczności i mecz Wisła Sandomierz - Wólczanka Wólka Pełkińska zakończył się remisem 0:0.

Piłkarze Wólczanki Wólka Pełkińska po ostatnich 3 meczach bez porażki do Sandomierza jechali z nadziejami na podtrzymanie tej passy. Mecz rozpoczął się z opóźnieniem, z powodu strajku piłkarzy Wisły Sandomierz

Gdy sędzia podjął decyzję o starcie spotkania na boisku widzieliśmy dużo walki, co prowadziło do kartek, bo do 26.minuty Pan Paweł Sitkowski pokazał ich już dwie. W 27.minucie okazję miała Wisła, za sprawą Dariusza Brągiela, który jednak słabym strzałem z 16 metrów nie zagroził bramkarzowi Wólczanki. Przed przerwą okazję jeszcze miał Piątkowski, ale piłka nie znalazła drogi do bramki.

W drugiej połowie swoją szansę miał Mirosław Kmiotek, ale jego strzał wybronił Oskar Kubik. W 90. minucie obrońca Wólczanki Mateusz Podstolak fauluje w polu karnym Krzysztofa Zawiślaka i sędzia pokazauje na 11 metr. Do piłki podchodzi Patryk Wilk i piłka po jego strzale nie znalazła drogi do bramki, a całe spotkanie kończy się wynikiem 0:0.

Wisła Sandomierz : Pietras - Czerwiak - Wilk - Wojcinowicz - Chorab (77.Konefał) - Piątkowski (66.Dachnowśkyj) - Tyl (90.Charszla) - Kmiotek - Jeziorski (71.Sudy) - Brągiel - Zawiślak

Wólczanka Wólka Pełkińska : Kubik - Bury - Wrona - Gul - Łazarz - Kocur ( 61.Kądziołka) - Tabor (74.Matofij)- Podstolak - Chorolśkyj (61.Chaczidze) - Kłos (88.Szczypek) - Pietluch (74.Olejarka)