2019-10-07 11:51:08

Klasa O Rzeszów: Rezerwy Resovii rozbiły Sawę Sonina [Podsumowanie 11. kolejki]

Rezerwy Resovii były bezlitosne dla Sawy (fot. archiwum)
Za nami kolejna seria gier na boiskach rzeszowskiej okręgówki. Drugi garnitur Pasiaków rozstrzelał lidera z Soniny. Crasnovia pewnie pokonała rezerwy Stali.

Orzeł Wólka Niedźwiedzka w meczu derbowym minimalnie uległa ekipie Sokoła Sokołów Małopolski. Jedynego gola w tym meczu zdobył Grzegorz Płonka, a padł on w doliczonym czasie gry.

KS Zaczernie skromnie pokonało na wyjeździe Błażowiankę Błażowa, po bramce Mateusza Deca.

Mecz Błękitu Żołynia z Bratkiem Bratkowice zakończył się bezbramkowym remisem.

Wisłok Czarna zaaplikował cztery gole Aramixowi Niebylec w meczu wyjazdowym. Na listę strzelców wpisali się Patrycjan TłuczekMaciej Staroń, Kamil Soja oraz Łukasz Gaweł.

Crasnovia Krasne pewnie pokonała drugi garnitur Stali Rzeszów, a hat-trickiem popisał się Karol Skuba.

Drugi garnitur Resovii pewnie pokonał aktualnego lidera, którym jest Sawa Sonina. Pasiaki do przerwy prowadzili 1-0 po strzale Daniela Świderskiego. Ten zawodnik jeszcze raz wpisał się na listę strzelców, a miało to miejsce w 85. minucie. Głównym aktorem tego widowiska był jednak Karol Twardowski, który trzykrotnie pokonał bramkarza Sawy. Wynik spotkania ustalił w 87. minucie Bartłomiej Makowski.

1-0 Daniel Świderski (21)
2-0 Karol Twardowski (51)
3-0 Karol Twardowski (57)
4-0 Karol Twardowski (84)
5-0 Daniel Świderski (85)
6-0 Bartłomiej Makowski (87)