2019-10-05 16:07:00

KS DevelopRes SkyRes Rzeszów pokonał E.Leclerc Radomkę Radom w ostatnim sparingu przed ligą

foto. KS DevelopRes SkyRes Rzeszów
Wczorajszym wyjazdowym spotkaniem z E.Leclerc Radomką Radom siatkarki KS DevelopResu SkyRes Rzeszów zakończyły okres przygotowawczy przed nadchodzącym sezonem Ligi Siatkówki Kobiet. Podobnie jak w pierwszym spotkaniu podopieczne Stephana Antigi wygrały 3:1.

Mecz lepiej zaczęła drużyna KS DevelopResu SkyRes Rzeszów, która szybko zyskała kilkupunktową przewagę nad rywalkami i nie oddała jej już do końca pierwszej partii, wygrywając ją pewnie 25:21. W drugim secie tego spotkania mieliśmy w zasadzie powtórkę z pierwszego, gdyż Rysice znów odskoczyły na kilka oczek i zakończyły tego seta takim samym wynikiem, jak poprzednią partię.

W trzeciej odsłonie tego meczu do głosu doszły siatkarki E.Leclerc Radomki Radom, które zyskały kilkupunktową przewagę i mimo pogoni za wynikiem ze strony Rzeszowianek, górą okazały się gospodynie wygrywając 25:23. Czwarta partia spotkania przebiegała już zdecydowanie pod dyktando zawodniczek Developresu, które pewnie pokonały rywalki 25:20, w efekcie wygrywając cały mecz 3:1.

Przed siatkarkami Stephana Antigi teraz już starcie ligowe we własnej hali z drużyną DPD Legionovia Legionowo, które odbędzie się 11 października o godzinie 17:30.

E.Leclerc Radomka Radom - KS DevelopRes SkyRes Rzeszów 1-3 (21:25, 21:25, 25:23, 20:25)