2019-10-05 18:18:26

Sokół Sieniawa ograł Orlęta Radzyń Podlaski na wyjeździe

Sokół Sieniawa wygrał na trudnym terenie (fot. Radosław Kuśmierz)
Podopieczni Ryszarda Kuźmy chyba polubią grę z lubelskimi ekipami. Po remisie z Motorem, dziś zgarnęli komplet w Radzyniu Podlaskim.

Piłkarze Sokoła Sieniawa po zeszłotygodniowym remisie z Motorem Lublin, jechali na mecz z Orlętami Radzyń Podlaski z dużym optymizmem. Biało-zieloni od zawsze uznawani byli za mocną drużynę u siebie i w pierwszej połowie byli trudnym przeciwnikiem dla ekipy z Sieniawy.

Sokół zaczął rozkręcać się dopiero po przerwie i już pięć minut po zmianie stron prowadzili 0-1 za sprawą Dominika Ochała. Goście nie zamierzali się zatrzymywać i polowali na kolejną bramkę, aby uspokoić choć trochę spotkanie.

Drugi gol dla podopiecznych Ryszarda Kuźmy padł w 63. minucie, a do siatki trafił Sebastian Brocki i zespół z Sieniawy powoli mógł bronić wyniku. Więcej bramek w tym spotkaniu już nie padło i Sokół dopisał do swojego dorobku trzy oczka.

0-1 Dominik Ochał (50)
0-2 Sebastian Brocki (63)