2019-10-04 20:32:00

Asseco Resovia przegrała z Cerrad Enea Czarnymi Radom na rozpoczęcie turnieju o Puchar Miasta Lwów

Podopieczni Piotra Gruszki po wyrównanym meczu przegrali 1-3 z ligowym rywalem Cerradem Enea Czarnymi Radom na rozpoczęcie turnieju towarzyskiego o Puchar Miasta Lwów.

W mecz lepiej weszli siatkarze Cerrad Enea Czarnych Radom, ktorzy po pasjonującej walce wygrali pierwszego seta 30:28. Druga odsłona była nie mniej wyrównana, bowiem losy tej partii toczyły się do samego końca ostatecznie to Asseco Resovia wygrała 25-23.

Kolejna odsłona to była juz przewaga zawodników z Radomia, gdyż odskoczyli "Pasiakom" na kilka punktów i przewagę dowieźli do końca seta wygrywając go 25-21.

Czwarta i ostatnia partia tego meczu podobnie, jak całe spotkanie była bardzo wyrównana, jednak szalę zwycięstwa na swoją korzyść przechylili podopieczni Roberta Prygla.

Cerrad Enea Czarni Radom - Asseco Resovia Rzeszów 3-1 (30:28, 23:25, 25:21, 25:23)