2019-09-29 17:09:53

Skromnie, ale pewnie! Partyzant Mal-Bud1 Targowiska z czwartym zwycięstwem z rzędu

Podopieczni Wojciecha Koguta kontynuują piękną passę. Tym razem w pojedynku z innym z beniaminków, Startem Pruchnik, wygrywając 1-0 po raz czwarty z rzędu zainkasowali komplet punktów. Gospodarz pojedynku z jednym punktem na koncie powoli zaczyna pełnić funkcję czerwonej latarni IV ligi podkarpackiej.

Starcie jednej z czołowych ekip, którą śmiało można postawić wśród tych, które będą rozdawać karty w ligowym rozrachunku z autsajderem rozgrywek.

Partyzant Mal-Bud1 Targowiska jak na faworyta przystało, rozpoczyna spotkanie z "wysokiego C", do 15 minuty potyczki kreując 4 klarowne sytuacje z których jedną w 11 minucie na bramkę zamienia Radosław Macnar. Sztuka ta nie udała się dwukrotnie Robertowi Kozubalowi, a w pozostałej podopieczni Przemysława Laska zdołali wybić piłkę z linii bramkowej.

W drugiej połowie obraz spotkania wyrównał się, tworząc schemat typowego pojedynku przepełnionego walką w środkowej strefie placu gry.

Do ostatniego gwizdka Wojciecha Wolana który czuwał nad arbitrażem tego boju, wynik nie uległ zmianie i tym samym zielono-czerwoni notują czwarte zwycięstwo z rzedu i ósmy mecz bez porażki.

0-1 Radosław Macnar (11)