2019-09-15 14:47:15

Polonia Przemyśl pewnie pokonała Start Pruchnik

Przemyska Barcelonka ograła na wyjeździe beniaminka (fot. archiwum)
Podopieczni Piotra Ciska zrealizowali plan i pewnie wygrali na terenie beniaminka. Przemyślanie ekipie Startu wbili pięć bramek.

Piłkarze Polonii Przemyśl doskonale rozpoczęli mecz ze Startem Pruchnik, bowiem już w 6. minucie wyszli na prowadzenie, a do siatki trafil Paweł Piątek. Podopieczni Przemysława Laska ruszyli do odrabiania strat i wyrównujące trafienie padło za sprawą samego szkoleniowca beniaminka.

To podrażniło Przemyską Barcelonkę, która błyskawicznie chciała odzyskać prowadzenie. Start mądrze się bronił, jednak w końcu skapitulował, a miało to miejsce rzutem na taśmę przed przerwą, kiedy to Piotr Kuźniar pokonał pokonał golkipera miejscowych.

Drugą odsłonę doskonale rozpoczęli przemyślanie, bowiem w 47. minucie 24-letni napastnik podwyższył prowadzenie z rzutu karnego. Ten sam zawodnik osiem minut później skompletował hat-tricka, a Polonia wygrywała już 4-1.

Zawodnicy Piotra Ciska w tej części meczu zdobyli jeszcze jednego gola, a jego autorem był Martin Adamski w 80. minucie.

0-1 Paweł Piątek (6)
1-1 Przemysław Lasek (18)
1-2 Piotr Kuźniar (45)
1-3 Paweł Piątek (47-rzut karny)
1-4 Paweł Piątek (55)
1-5 Martin Adamski (80)