2019-09-09 09:44:28

Klasa O Dębica: Lechia Sędziszów Małopolski pokonała Smoczankę Mielec [Podsumowanie 6. kolejki]

Lechia nadal liderem dębickiej okręgówki (fot. archiwum)
Podopieczni Jakuba Słomskiego po wygranej nad beniaminkiem umocnili się na prowadzeniu w dębickiej okręgówce. Victoria Czermin rozgromiła Strzelca.

Piłkarskie Nadzieje Mielec pokonały na wyjeździe drużynę Czarnovii Czarna po bramkach Marcina Cisło i Mateusza Harchuta.

Victoria Ocieka minimalnie przegrała z Kamieniarzem Golemki, a jedynego gola zdobył Mirosław Pokrywka w 44. minucie.

Victoria Czermin pewnie pokonała ekipę Strzelca Frysztak. Hat-tricka ustrzelił Jakub Trzpis, a po jednym trafieniu dołożyli Tomasz Abramowicz oraz Kacper Bugaj.

Chemik Pustków ograł Koronę Majdan Królewski, która nadal pozostaje bez zwycięstwa w lidze. Wynik w 16. minucie otworzył Paweł Kucharski, a dziewięć minut później prowadzenie podwyższył Kamil Balasa. Miejscowi w pierwszej odsłonie zdobyli jeszcze jednego gola, a w 41. minucie do siatki trafił Norbert Nędza. Wynik spotkania w 60. minucie ustalił Robert Gawęda.

Lechia Sędziszów Malopolski ograła na wyjeździe Smoczankę Mielec. Aktualny lider dębickiej okręgówki po ponad półgodzinie gry prowadził już 0-3, a na listę strzelców wpisali się Bartłomiej Posłuszny, Kamil Potwora oraz Oskar Ćwiczak. Wynik ten utrzymał się do przerwy. Po zmianie stron Smoczanka chciała nawiązać walkę, ale jedynie udało się jej zdobyć honorowe trafienie za sprawą Krzysztofa Lisa w 59. minucie.

0-1 Bartłomiej Posłuszny (4)
0-2 Kamil Potwora (12)
0-3 Oskar Ćwiczak (33)
1-3 Krzysztof Lis (59)