2019-09-07 19:09:40

Na remis w spotkaniu Izolatora Boguchwała z Błękitnymi Ropczyce

Foto Izolator Boguchwała
Remisem 2-2 po zaciętym i wyrównanym spotkaniu, zakończył się pojedynek Izolatora Boguchwała z Błękitnymi Ropczyce. Mimo iż przed sezonem obie drużyny zakładały zgoła odmienne cele, tak na obecną sąsiadują w środku ligowej stawki.

Jako pierwsi szalę zwycięstwa na swoją stronę przechylili goście. Na 5 minut przed końcem pierwszej częsci spotkania, Maciej Kozicki wykorzystał wrzutkę w pole karne i strzałem głową dopełnił formalności pokonując golkipera gospodarzy.

Drużyna z Boguchwały do wyrównania doprowadziła w 58 minucie za sprawą bramki autorstwa Marcina Deca, który strzałęm z ostrego kąta zaskoczył Grzegorza Flaszę.

Po upływie 11 minut mieliśmy już 2-1 dla Izolatora Boguchwała. Wrzutkę Kacpra Rączki wykorzystał Michał Daniel wyprowadzając tym samym na prowadzenie swoją ekipę.

Gospodarze z rezultatu dającego trzy punkty cieszyli się ledwie 3 minuty, za sprawą trafienia Huberta Siepierskiego, który zdobył wyrównujące trafienie dla podopiecznych Andrzeja Szymańskiego.

Izolator Boguchwała 2-2 Błękitni Ropczyce

0-1 Maciej Kozicki (40)
1-1 Marcin Dec (58)
2-1 Michał Daniel (69)
2-2 Hubert Siepierski (72)

Izolator Boguchwała: Ziobro - Lelek, Gajdek, Bogacz, Wilk, Penar, Daniel, Ciemierkiewicz, Pikiel, K.Rączka, Dec

Błękitni Ropczyce: Flasza - Kozicki, Darłak, Orzech, Siepierski, Kmiotek, Wiktor, Waszczuk, Kot, Świętoń, Majcher