2019-09-07 18:53:38

Stal Stalowa Wola zremisowała ze Skrą Częstochowa

W meczu 8. kojelki II ligi Stal Stalowa Wola zremisowała bezbramkowo ze Skrą Częstochowa.

Stal Stalowa Wola już po trzech minutach gry mogła objąć prowadzenie w starciu ze Skrą Częstochowa. Michał Fidziukiewicz stanął przed szansą na zdobycie bramki, ale świetną obroną popisał się Mikołaj Biegański.

Siedem minut później Skra Częstochowa miała dogodną szansę, ale Damian Niedojad nie trafił w światło bramki strzeżonej przez Łukasza Konefała.

Do końca pierwszej połowy gospodarze mieli jeszcze dwie szansę na gola, ale piłka po żadnym strzale nie znalazła drogi do bramki. Do przerwy było 0-0.

W drugiej części gry znów atakowali piłkarze Pawła Ściebury. Najpierw w polu karnym "Stalówki" znalazł się Adrian Błaszkiewicz, chwilę później groźnie uderzał Kamil Zalewski.

W 66. minucie piłkarze Szymona Szydełko oddali zaskakujący strzał, ale ponownie na posterunku był Biegański. Ostatecznie mecz drużyn z dołu tabeli zakończył się bezbramkowym remisem.

Skra Częstochowa:
Biegański – Brusiło, Błaszkiewicz, Holik, Gerega – Olejnik, Zalewski – Pawłas, Nocoń, Niedbała (76. Andrzejczak) – Niedojad (57. Napora)