2019-09-03 11:07:15

Klasa O Dębica: Lechia Sędziszów Małopolski nowym liderem [Podsumowanie 5. kolejki]

Lechia została nowym liderem (fot. archiwum)
Ekipa z Sędziszowa Małopolskiego wykorzystała wpadkę lidera z Mielca i zamieniła z nim się miejscami. Drużyny z Majdanu Królewskiego i Wiewiórki wciąż bez zdobyczy punktowej.

Olchovia Olchowa pokonała lidera rozgrywek, Smoczankę Mielec 2-0. Gospodarze na prowadzenie wyszli w 39. minucie, a do siatki trafił Łukasz Chudyba. Kolejny gol padł dwanaście minut po zmianie stron, a na listę strzelców wpisał się Jan Ziemiński, który ustalił wynik meczu.

Radomyślanka Radomyśl Wielki pokonała Koronę Majdan Królewski, która nadal jako jedna z dwóch drużyn nie ma zdobyczy punktowej. Podopieczni Jacka Klisiewicza do przerwy prowadzili 1-0 po golu Jakuba Szewczyka. Kwadrans po zmianie stron przewagę powiększył Mateusz Ślęczka. W 71. minucie kontaktowego gola zdobył Albert Orzech, jednak radość gości trwała pięć minut, bowiem po tym czasie trafienie zaliczył Bartłomiej Motyka. Ostatnie słowo należało do gospodarzy, a konkretnie do Piotra Szydło, który w 87. minucie ustalił wynik meczu.

Strzelec Frysztak ograł LKS Wiewiórka po bramkach Szymona Wnęka oraz Kacpra Czernickiego.

Lechia Sędziszów Małopolski pokonała Kolorado Wola Chorzelowska i została nowym liderem dębickiej okręgówki. Piłkarze Jakuba Słomskiego prowadzili od 63. minuty po golu Bartłomieja Posłusznego. Kwadrans później wynik ustalił Kamil Potwora.

1-0 Bartłomiej Posłuszny (63)
2-0 Kamil Potwora (78)