2019-09-02 13:51:00

Klasa O Stalowa Wola: Sokół Nisko skromnie ograł Sokoła Kamień [Podsumowanie 5. kolejki]

Sokół Nisko (niebieskie stroje) został nowym liderem stalowowolskiej okręgówki (fot. Radosław Kuśmierz)
Podopieczni Rafała Leśniowskiego wykorzystali wpadkę ekipy ze Stalów i zostali nowym liderem stalowowolskiej okręgówki. Porażka rezerw Siarki w Łowisku.

LZS Ździary rozbił Olimpię Pysznica. Gospodarze na prowadzenie wyszli już w 5. minucie, a do siatki trafił Juliusz Cupak. Kwadrans później było już 2-0 po golu Szymona Kochowskiego. Piłkarze Pawła Szafrana nadal dominowli i rzutem na taśmę przed przerwą gola zdobył jeszcze Krzysztof Urbanik. W tym meczu padła jeszcze jedna bramka, której autorem w 76. minucie był Wojciech Sobiło.

Bukowa Jastkowice niespodziewanie uległa LKS-owi Brzyska Wola. Drużyna prowadzona przez Arura Kycia na prowadzenie wyszła w 18. minucie, a na listę strzelców wpisał się Marcin Leniart i jednobramkowa przewaga utrzymała się do przerwy. Po zmianie stron goście zdobyli jeszcze dwa gole po strzałach Arkadiusza Staronia i ponownie Marcina Leniarta.

ŁKS Łowisko ograło rezerwy Siarki Tarnobrzeg po bramkach Łukasza Kobylarza i Tomasza Olko.

Transdźwig Stale minimalnie przegrał z Sokołem Sokolniki i stracił pozycję lidera. Jedynego gola dla gości zdobył Mateusz Michalski.

Sokół Nisko w wyjazdowym meczu skromnie pokonał drużynę Sokoła Kamień, a jedynego gola w samej końcówce z rzutu karnego zdobył Damian Juda.

0-1 Damian Juda (90-rzut karny)