2019-08-31 19:08:35

Piast Tuczempy podzielił się punktami z Partyzantem MAL-BUD1 Targowiska

Foto Michał Rysz
1-1, taki rezultat widniał na tablicy wyników, po ostatnim gwizdku arbitra prowadzącego spotkanie pomiędzy Piastem Tuczempy, a Partyzantem Targowiska.

Typowy mecz walki w którym remis to najbardziej sprawiedliwy rezultat dla tego pojedynku.

Wynik spotkania w 14 minucie otworzył Robert Kozubal, który strzałem z okolic 12 metra zaskoczył golkipera gospodarzy.

Wyrównanie dla Piasta Tuczempy miało miejsce na 10 minut przed zakończeniem pierwszej części spotkania, a na listę strzelców wpisał się Jakub Pluta.

W drugiej połowie spotkania, obie ekipy miały swoje okazje, między innymi wtedy gdy Krzysztof Kasperkowicz obił słupek bramki Patryka Strawy.

W doliczonym czasie gry sporo kontrowersji wzbudziła sytuacja gdy piłkarze Partyzanta MAL-BUD1 Targowiska domagali się rzutu karnego. Arbiter pozostał przy swoim i nie zdecydował się na wskazanie w strone przysłowiowego "wapna".

Piast Tuczempy 1-1 Partyzant MAL-BUD1 Targowiska

0-1 Robert Kozubal (14)
1-1 Jakub Pluta (35)

Piast Tuczempy: Strawa - Wota, Sobol, Demski, Pluta, Czub, Braszczak, Socha, Pasaj, Wielgosz, Noga

Partyzant MAL-BUD1 Targowiska: Półkoszek - Sieniawskim Pelczar, Stanisz, Groborz, Kozubal, Dobrzański, Kasperkowicz, Macnar, Chmielowski, Borowczyk