2019-08-29 10:08:53

Remis w derbach. JKS Jarosław podzielił się punktami z Piastem Tuczempy

JKS Jarosław zremisował z Piastem Tuczempy 1-1 w meczu derbowym rozegranym na stadionie przy ul. Bandurskiego 2 w Jarosławiu.

Piast Tuczempy mocno rozpoczął mecz z JKS-em Jarosław. Po dwudziestu minutach gry Damian Demski nieznacznie pomylił się z rzutu wolnego i piłka po jego strzale minimalnie minęła słupek gospodarzy. W 38. minucie podopieczni Marka Strawy prowadzili po bramce Jakuba Kloca. Chwilę później prowadzenie Piasta mógł podwyższyć Hubert Wiącek, ale jego strzał obronił golkiper JKS-u, Tomasz Siryk.

Po zmianie stron JKS Jarosław ruszył do ataku. Najpierw Marek Soczek mógł pokonać Patryka Strawę, ale golkiper Piasta Tuczempy popisał się znakomitą interwencją. W 67. minucie na stadionie przy ul. Bandurskiego 2 w Jarosławiu był remis. Wyrównującą bramkę dla JKS-u zdobył Sebastian Pawlak. Pomocnik ekipy prowadzonej przez Pawła Załogę uderzył w samo okienko bramki Piasta.

Dwie minuty później JKS musiał radzić sobie w dziesiątkę, bowiem Paweł Bartnik obejrzał drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę. Po tej sytuacji znów przewagę osiągnał Piast, ale przyjezdni nie zdołali zdobyć zwycięskiej bramki.

0-1 Jakub Kloc (38)
1-1 Sebastian Pawlak (67)