2019-08-28 23:27:00

Gra do końca się opłaciła. Izolator Boguchwała zremisował z Igloopolem Dębica

(fot. archiwalna)
Izolator Boguchwała zremisował z Igloopolem Dębica 2-2 w meczu piątej kolejki IV ligi podkarpackiej. Gospodarze zdołali uratować punkt, mimo że jeszcze dziesięć minut przed końcowym gwizdkiem przegrywali dwiema bramkami.

Kibice zgromadzeni na boguchwalskiej IzoArenie oglądali na prawdę żywe i ciekawe spotkanie. Spotkanie, w którym przez większość spotkania stroną dominującą był Igloopol Dębica. Popularne "Morsy" ową przewagę potwierdzili pod koniec pierwszej i na początku drugiej połowy - gole zdobyli Przemysław Nalepka(strzał z dwudziestu metrów w okienko) i Tomasz Nalepka(trafienie do pustej bramki po zespołowej akcji).

Wydawało się, że przyjezdni spokojnie kontrolują przebieg meczu, ale Izolator Boguchwała nie dawał za wygraną. Kiedy Igloopol mógł już komplet punktów pomału do swojego konta dopisywać, sprawę w swoje ręce wziął Michał Daniel - najpierw, w 83. minucie, w sytuacji sam na sam zdobył bramkę kontaktową, a w doliczonym czasie piłkę, która znalazła się pod jego nogami po rykoszecie, wpakował idealnie do siatki.

Igloopol Dębica z jedenastoma punktami na koncie plasuje się na czwartej pozycji w tabeli IV ligi podkarpackiej. Izolator Boguchwała, mając w swym dorobku siedem oczek, zajmuje dziewiąte miejsce.

0-1 Przemysław Nalepka (39)
0-2 Tomasz Nalepka (51)
1-2 Michał Daniel (83')
2-2 Michał Daniel (90+2)

Izolator Boguchwała : Szularz, Gajdek, Bogacz, Wiącek, Wilk (56' Pikiel), Worosz, Ciemierkiewicz, Dobrzański (65' Penar), Daniel, Dec (70' Rączka), Rączka (31' Wania)

Igloopol Dębica: Psioda, Stefanik, Socha, Nalepka, Stańczyk (71' Dziewit), Wiszyński, Ochab, Janus, Syguła (78'Rokita), Rokita (71' Pyskaty), Nalepka (90' Zaskalski)