2019-08-28 19:08:25

Partyzant MAL-BUD1 Targowiska ograł aspirujących do awansu Błękitnych Ropczyce

Foto Kwolek Konrad
O tym że ekipa Błękitnych Ropczyce myśli o promocji do wyższej ligi mówiło się już przed sezonem. Jednakże patrząc na wyniki ekipy Andrzeja Szymańskiego, ciężko wierzyć aby taki scenariusz ujrzał światło dzienne. W dzisiejszym spotkaniu przegrali 3-1 z beniaminkiem rozgrywek Partyzantem MAL-BUD1 Targowiska.

W ekipie Partyzanta MAL-Bud1 Targowiska, gołym okiem można było zauważyć ile jakości do gry tej drużyny wniósł wracający po kontuzji Karol Dobrzański.

Od samego początku spotkania, widowisko stało na wysokim poziomie i można było się spodziewać że zawodnicy przebywający na murawie wielokrotnie postarają się o to, ażeby poziom adrenaliny wśród kibiców stopniowo wzrastał.

Wynik spotkania w 54 minucie otworzył Robert Kozubal, który to zaledwie dwie minuty później idealnym podaniem obsłużył Marcina Borowczyka któremu nie pozostało nic innego jak zmusić Grzegorza Flaszę do kapitulacji.

Kontaktowa bramka dla Błękitnych Ropczyce padła w 81 mucie spotkania za sprawą uderzenia z okolic 12 metra Szymona Majchera. Trafienie podziałało mobilizująco na podopiecznych Andrzeja Szymańskiego którzy jeszcze bardziej zaczęli forsować szyki obronne gospodarzy, jednak nie potrafili znaleźć patentu na pokonanie świetnie dysponowanego tego dnia Dariusza Półkoszka.

W doliczonym czasie gry indywidualnym rajdem popisuje się Krystian Szubrycht który pozbawia wszelkich złudzeń drużynę gości zdobywając trzecią bramkę dla ekipy Wojciecha Koguta.

1-0 Robert Kozubal
2-0 Marcin Borowczyk
2-1 Szymon Majcher
3-1 Krystian Szubrycht

Partyzant Targowiska: Półkoszek - Sieniawski, Stanisz, Groborz, Kozubal, Dobrzański, Kasperkowicz, Penar, Macnar, Chmielowski, Borowczyk
rezerwa: Niemiec, Pelczar Milczanowski, Wilk, Kowalczyk, Kubal, Szubrycht

Błękitni Ropczyce: Flasza - Darłak, Orzech, Siepierski, Kmiotek, Wiktor, Cach, Sulisz, Waszczuk, Kot, Piwowar
rezerwa: Albrycht, Pazdan, Majka, Kosiba, Kukla, Świętoń, Majcher