2019-08-24 13:15:00

Watkem Korona Rzeszów ograła rezerwy Stali Stalowa Wola

Tomasz Walat dał zwycięstwo ekipie z Załęża (fot. Radosław Kuśmierz)
Drugi garnitur Stalówki minimalnie uległ dużo bardziej doświadczonemu zespołowi z Załęża. Podopieczni Michała Szymczaka wygrali po golu w samej końcówce.

Pierwsza połowa meczu Stali II Stalowa Wola z Watkem Koroną Rzeszów nie przyniosła bramek, jednak to zielono-czarni byli lepszym zespołem. W 30. minucie groźnej kontuzji doznał Karol Dziopak.

Stalówka starała się zdobyć gola do przerwy, ale ostatecznie ta sztuka jej się nie udała. Po zmianie stron obraz gry uległ zmianie i przewaga gości zaczęła się uwidaczniać wraz z upływem czasu,

Decydujące trafienie w samej końcówce, a radość rzeszowskiej drużynie dał Tomasz Walat, który zaskoczył Macieja Siudaka.
0-1 Tomasz Walat (90)

Wyniki meczów 4. kolejki:

Potocki 2019-08-24 15:06:01

Brawa dla chłopaków ze Stali za walkę! Wielka determinacja była w obu drużynach, a więcej szczęścia w meczu miała Stalówka, bo Koroniarze obijali kilka razy obramowanie bramki i powinni co najmniej trzy strzelić. Wygrał zespół lepiej przygotowany fizycznie.

do oobserwuje 2019-08-24 15:11:01

Zapomniałes dodac ze mlody lebioda jeszcze był na boisku. Ale rozumiem dlaczego go nie zauwazyłes. stal w ataku, obroncy gości wsadzili go w kieszen i wyciągnęli dopiero w szatni po meczu

Zawodnik 2019-08-24 17:00:38

Ludzie w Stalowej Woli kopią pod klub ... to chore

Po rezygnacji trenera Wtorka i Lebiody duet Krystian Lebioda i Rafał Kania zostali poproszeni o zastąpienie i pomoc w prowadzeniu rezerw w 4 lidze. Pracowali w klubie od 8 rano do 17 praktycznie bo pojechali na mecz juniora starszego ze Stalą Rzeszow. Mieli do dyspozycji praktycznie goły skład na 4 lidze i goły skład na juniorze starszym.

Zawistni ludzie w STW potrafią tylko pyszczeć na innych. Zastanówcie sie co piszecie

prawda 2019-08-24 17:04:54

Każdy wie, że to Korona Załęże, wioska przyłączona do Rzeszowa, z której to teraz robicie swoją dzielnicę, rzeszowski klub wioskowy itd. Piszecie historię na nowo, Resovia najstarsi w Polsce choć wiadome jest, że pochodzą z 1910 roku itd. Rzeszów to miasto Andersenów :D

do niePrawda 2019-08-24 17:26:50

Przez prawie 40 lat Korona nie była Koroną tylko "LZS Załęże" i to ci jakoś nie przeszkadza?

prawda 2019-08-24 17:40:47

Przeszkadza mi pisanie historii na nowo. Pozdrawiam miasto Andersenów.

TylkoZKS 2019-08-24 22:38:31

Byłem na meczu, dzięki chłopcy za walkę, czasami się w ten sposób przegrywa, ale nie załamywać się!