2019-08-21 19:25:57

Apklan Resovia straciła bramkę w ostatniej minucie meczu i zremisowała z Bytovią Bytów

Apklan Resovia straciła trzy punkty w ostatniej minucie meczu z Bytovią Bytów. (fot. CWKS Resovia)
Apklan Resovia straciła zwycięstwo w 92. minucie meczu. Piłkarze Szymona Grabowskiego zremisowali z Bytovią Bytów 1-1.

Apklan Resovia już przed upływem pierwszego kwadransa gry prowadziła z Bytovią Bytów. Gola dla podopiecznych Szymona Grabowskiego strzelił Sebastian Zalepa. Defensor "Pasiaków" wykorzystał błąd Bartosza Ryngielskiego, bramkarza gości, który minął się z piłką dośrodkowaną rzutu rożnego.

Później niewiele działo się na stadionie przy ul. Wyspiańskiego 22. Ostatecznia pierwsza część starcia pierwszej z drugą drużyną drugiej ligi zakończyło się prowadzeniem gospodarzy 1-0.

Dwie minuty po zmianie stron powinno być 2-0, ale Serhij Krykun nie trafił w bramkę z szesnastu metrów. Apklan Resovia musiała kończyć mecz w "10", bo drugą żółtą kartką ukarany został Kamil Radulj.

Kiedy wydawało się, że mecz zakończy się wygraną Resovii to do wyrównania doprowadził Michał Rutkowski w 92. minucie meczu. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-1 i Apklan Resovia straciła fotel lidera.

1-0 Sebastian Zalepa (13)
1-1 Michał Rutkowski (92)