2019-08-20 09:23:21

Ogólnopolska Piłkarska Liga Szóstek wraca do gry! Zapisz swoją drużynę do rozgrywek rzeszowskich już dziś

Podobne tematy Extraliga Rzeszów
To puchary za sezon 2018/19 w Extralidze Rzeszów
Ogólnopolska Piłkarska Liga Szóstek Extraliga.pl. powraca do gry. Rozgrywki, które mają miejsce na "Orliku" wznawiają rozgrywki już 4 września 2019 roku.
 
Już w środę 4 września Extraliga wraca do gry! Spotkania Extraligi Rzeszów będą rozgrywane na boguchwalskim orliku w środy w godzinach wieczornych (17:30-22).
 
- Jesteśmy po Mistrzostwach Polski na których otarliśmy się o brąz. A konkretnie IV miejsce Tęczy Rzeszów notabene broniących tytułu w Mistrzostwach Polski potwierdza wysoki poziom sportowy naszych zespołów.Chcemy jednak go podnosić, również organizacyjnie dlatego zachęcamy i zapraszamy do udziału wszystkie chętne drużyny grające na orlikach, firmy – zakłady pracy,  zespoły występujące na dużych boiskach.W formie rekreacji wspólnej integracji a także dodatkowego treningu.Chcemy utworzyć podobnie jak w sezonie poprzednim 2 poziomy rozgrywek, todrużyny będą decydowały gdzie i na jakim poziomie chcą grać - mówi organizator Daniel Moskal.
 
W zeszłym sezonie Mistrzem Rzeszowa została Tęcza Rzeszów. Drugie miejsce przypadło Jedlickiej Manufakturze Mebli. Na trzeciej zaś pozycji uplasowali się Emeryci. Rozgrywki były bardzo emocjonujące.
 
- Zapraszam również podkarpackie firmy do włączenie się w szeregi coraz bardziej rozwijającej się marki jaką jest Extraliga.pl - dodaje organizator rzeszowskiej Extraligi.
 
W drugiej lidze rozgrywki wygrało Heiro 2 przed Pv-System Fotowoltaika, a na najniższym stopniu podium była Szarotka. Wszystkie te ekipy wywalczyły awans do wyższej klasy rozgrywkowej.

- Chciałbym podziękować Burmistrzowi Boguchwały Panu Wiesławowi Kąkol, Dyrektorowi Wojciechowi Kalandykowi oraz Rafałowi Rudnickiemu, Jackowi Głuszkowi, Wiesławowi Bużowi za wsparcie i włożoną cegiełkę, tak abyśmy mogli kolejny raz spotykać się na arenach sportowych - zakończył Moskal

Więcej informacji, zgłoszenia można uzyskać u organizatora rozgrywek Daniela Moskala (tel. 503 954 173 lub e-mail dan.mos@interia.pl) oraz na stronie facebookowej rozgrywek lub internetowej witrynie.


Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem