2019-08-15 22:14:50

Sokół Sieniawa pokonał Wisłę Puławy

Sokół Sieniawa górą w meczu z Wisłą Puławy (fot. Patryk Górecki)
Podopieczni Szymona Szydełko powtórzyli wynik z pierwszej kolejki i skromnie pokonali ekipę z Puław. Jedynego gola w pierwszej połowie stzrelił były piłkarz JKS-u.

Od początku mecz był wyrównanym widowiskiem, jednak zawodnicy Wisły Puławy starali się napsuć krwi defensywie Sokoła Sieniawa. Bardzo dobrą okazję miał Maciej Wojczuk, ale jego strzał wybronił Matthew Korziewicz.

Niedługo po tym do głosu doszli gospodarze, a konkretnie Bartłomiej Purcha, który pokonał Pawła Sochę. Goście starali sie szybko doprowadzić do wyrównania, a groźną okazję miał Krystian Puton, lecz golkiper Sokoła obronił. Dobijał jeszcze Michał Kobiałka, ale nadal było 1-0.

Szybko po przerwie prowadzenie podwyzszyć mógł Sebastian Brocki, lecz uderzył obok bramki. Mecz był bardzo zacięty, ale ostatecznie to Sokół zgarnął trzy oczka.

1-0 Bartłomiej Purcha (36)

Sokół Sieniawa: Korziewicz – Skała (87. Lis), Padiasek, Kardyś, Ochał – Fryc (70. Drelich), Skrzypek (59. Jędryas), Purcha (59. Buczek), Brocki - Burka, Paweł Rogala (72. Majda)

Wisła Puławy: Socha - Pigiel, Kiczuk, Skałecki, Wolanin (63. Barański), Zmorzyński (46. Kacprzycki), Kobiałka (68. Piotr Rogala), W. Puton, Zuber (63. Żelisko), K. Puton, Wojczuk

Żółte kartki: Kardyś, Drelich – Stanisławski.

Sędziował: Jan Pawlikowski (Poronin)