2019-08-10 13:08:07

Podział punktów w pojedynku Partyzanta MAL-BUD1 Targowiska z Wisłokiem Wiśniowa

Remisem 2-2 zakończyło się spotkanie pomiędzy beniaminkiem rozgrywek Partyzantem MAL-BUD1 Targowiska a 4 drużyną ubiegłej kampanii ligowej, Wisłokiem Wiśniowa. Wszystkie 4 bramki padły w drugiej części spotkania.

Na stadionie w Targowiskach po 10 latach rozbratu miejscowa, licznie zgromadzona tego dnia publika, ponownie mogła delektować się smakiem towarzyszącym rozgrywką IV ligi podkarpackiej.

O ile pierwsza połowa meczu pomiędzy Partyzantem Targowiska a Wisłokiem Wiśniowa swoimi emocjami nie porwała chociażby ze względu na brak bramek, tak w drugiej częśći tego widowiska piłkarze występujący  na murawie w Targowiskach zaserwowali kibicą prawdziwą piłkarską ucztę.

Wynik spotkania otworzył w 49. minucie spotkania Adrian Nowak skutecznie wykańczając dośrodkowanie z rzutu rożnego.

Zaledwie cztery minuty później indywidualną akcją popisał się Jakub Krok, który podwyższył wynik na 2-0.

W 55 minucie Bartłomiej Wilk strzałem głową pozostawił w pokonanym polu Marcina Wieczerzaka zdobywając tym samym kontaktowe trafienie dla ekipy gospodarza.

Minęło niespełna dwie minuty, a dośrodkowanie Marcina Borowczyka, strzałem głową na bramkę zamienił Radosław Macnar.

Na osiem minut przed końcem spotkania swój kunszt jeśli chodzi o obronę "jedenastek" zaprezentował Dariusz Półkoszek, który pozostawił w pokonanym polu egzekwującego rzut karny Michała Szymańskiego .

0-1 Adrian Nowak (49)
0-2 Jakub Krok (53)
1-2 Bartłomiej Wilk (55)
2-2 Radosław Macnar (57)

Partyzant MAL-BUD1 Targowiska: Półkoszek - Sieniawski, Wilk, Stanisz, Groborz, Kozubal, Kasperkowicz, Penar, Macnar, Chmielowski, Borowczyk

Wisłok Wiśniowa: Wieczerzak - Rutyna, Kuta, Krok, Nowak, Maik, Zięba, M. Szymański, Guzek, K. Szymański, Złotek