2019-07-27 13:07:18

PGE Stal II Mielec minimalnie lepsza od Karpat Krosno

Podobne tematy Stal Mielec Karpaty Krosno
Karpaty Krosno w piątym meczu kontrolnym, grając na własnym boisku nie sprostały drugiej drużynie PGE Stal Mielec i po bramce w pierwszej połowie uległy mieleckim rezerwom 0-1.

Karpaty Krosno przegrały w kolejnym sparingu. Tym razem ulegli rezerwom Stali Mielec. Drużyna gości składała się w większości z młodych zawodników, aczkolwiek wielu z nich znajduje się w kadrze zespołu z pierwszej ligi.

Jeśli chodzi o bardziej doświadczoną cześć podopiecznych grającego trenera Damiana Skiby na Legionów 6 mogliśmy zobaczyć powracającego z Czarnych Połaniec Mateusza Załuckiego, czy też brazylijczyka Daviego Wanderleya.

Jedyna bramka w tym spotkaniu, padła w pierwszej połowie meczu po ładnej kombinacyjnej akcji mieleckiej Stali. Obie ekipy bardzo dobrze poczynały sobie w operowaniu piłką, dzięki czemu wszyscy Ci którzy zdecydowali się na obejrzenie tego piłkarskiego widowiska nie mieli najmniejszych powodów do narzekań.

Karpaty Krosno - PGE Stal II Mielec 0-1 (0-1)

Karpaty: Krawczyk - Śliwiński, Wojtasik, Blezień, Wilk, Knap, Król, Gierlasiński, Fundakowski, Sikorski, Stasz

Na zmiany wchodzili: Kowalski, Mazur, Półchłopek, Głód, Wojton, Dziadosz, Czelny