2019-07-24 18:43:25

JKS 1909 Jarosław rozgromił LKS Skołoszów

JKS rozgromił rywala w sparingu (fot. archiwum)
Jarosławianie rozgrywali dziś sparing z reprezentantem okręgówki. Podopieczi Pawła Załogi bez problemów rozprawili się z niżej notowanym rywalem.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy LKS-em Skołoszów a JKS-em 1909 Jarosław była wyrównanym starciem. Podopieczni Pawła Załogi wyszli na prowadzenie w 45. minucie, a do siatki trafił Bartłomiej Raba.

Po zmianie stron jarosławianie zaczęli dominować na boisku i w 62. minucie gola na 0-2 zdobył Sebastian Sobolewski. Pięć minut później goście podwyższyli prowadzenie, a na listę strzelców wpisał się Adrian Brodowicz

Przyjezdnych trzybramkowe prowadzenie nie zadowalało i w 72. minucie Sebastian Pawlak zdobył czwartą bramkę, a 120 sekund później gola na 0-5 zdobył Dawid Krzesiński.

Wynik meczu w ostatniej akcji ustalił Łukasz Gwóźdź.

LKS Skołoszów - JKS 1909 Jarosław 0-5 (0-1)

0-1 Bartłomiej Raba (45)
0-2 Sebastian Sobolewski (62)
0-3 Adrian Brodowicz (67)
0-4 Sebastian Pawlak (72)
0-5 Dawid Krzesiński (74)
0-6 Łukasz Gwóźdź (90)