2019-07-19 19:11:55

Stal II Stalowa Wola przegrała z KS-em Wiązownica w meczu towarzyskim

Stal II Stalowa Wola (zielone koszulki) przegrała z KS-em Wiązownica (fot. Radosław Kuśmierz)
Beniaminek czwartej ligi przegrał pierwszy sparing z ligowym rywalem. Podopieczni Valerija Sokolenki rozkręcili się w drugiej połowie.

Drużyna rezerw Stali Stalowa Wola przegrała pierwszy sparing z ligowym rywalem, KS-em Wiązownica. Drugi zespół Stalówki dowodzony dziś przez Krystiana Lebiodę i Rafała Kanię w pierwszej połowie przeważał nad czerwono-białymi, czego efektem była bramka Kacpra Piotrowskiego.

Drugi garnitur zielono-czarnych skromnie prowadził do przerwy 1-0. Po zmianie stron to podopieczni Valerija Sokolenki lepiej się prezentowali i ostatecznie sięgnęli po wygraną. Ekipa z Wiązownicy w drugiej odsłonie zdobyła trzy gole. Dublet ustrzelił nowy nabytek, Karol Karólak, a jedną bramkę dołożył wracający z wypożyczenia do trzecioligowej Wisły Sandomierz, Kacper Rop.

Stalówka w drugiej odsłonie głównie się broniła, choć dwukrotnie prowadziła, ostatecznie przegrała, a bramkę po przerwie zdobył Karol Dziopak.

Stal II Stalowa Wola - KS Wiązownica 2-3 (1-0)

Bramki: Kacper Piotrowski, Karol Dziopak - Karol Karólak (dwie), Kacper Rop