2019-07-10 19:00:12

Apklan Resovia Rzeszów pewnie pokonała SK Odeva Lipany w sparingu

(fot. archiwalne)
Apklan Resovia Rzeszów wygrała z SK Odeva Lipany 3-0 w meczu sparingowym rozegranym w trakcie zgrupowania w Rytrze. Podopieczni Szymona Grabowskiego nie mieli większych problemów w starciu ze słowackim drugoligowcem. Pierwszą bramkę dla "pasiaków" zdobył nowy nabytek Resovii - Kamil Radulj.

Wynik meczu, który odbył się w Barcicach Dolnych, w 34. minucie otworzył z rzutu karnego Kamil Radulj. Pozostałe bramki dla Apklan Resovii zdobył Radosław Adamski - odpowiednio w 47. i 52.minucie. Na uwagę zasługuje zwłaszcza ta druga, wyjątkowej urody. Rywal ze Słowacji na zadane przez rzeszowian ciosy odpowiedzieć nie zdołał.

Apklan Resovia przebywa na zgrupowaniu w Rytrze. Następny sparing podopieczni Szymona Grabowskiego rozegrają 13 lipca(sobota) o 13:00 z Hutnikiem Kraków na terenie rywala.

SK Odeva Lipany - Apklan Resovia Rzeszów 0-3(0-1)

0-1 Kamil Radujl (34) - rzut karny
0-2 Radosław Adamski (47)
0-3 Radosław Adamski (52)

Apklan Resovia Rzeszów: Daniel - Geniec, Kubowicz, Domoń, Mikulec - Frankiewicz, Płatek, Krykun, Gancarczyk - Radulj, Twardowski

Druga połowa: Persak, Makowski, Sypek, Kantor, Adamski, Kurek, Kaliniec, Hajduk Feret, Świderski