2019-06-30 19:30:56

Apklan Resovia wysoko wygrała z MKS-em Kańczuga w sparingu

Apklan Resovia bez problemów pokonała MKS Kańczuga (fot. Radosław Kuśmierz)
Drugoligowiec z Rzeszowa uczcił obchody 70-lecia klubu z Kańczugi. Pasiaki były jednak bezlitośne dla niżej notowanego rywala i zaaplikowały mu aż 7 goli.

Apklan Resovia pewnie pokonała występujący w jarosławskiej okręgówce MKS Kańczuga. Mecz został rozegrany w systemie dwa razy 40 minut.

Spotkanie miało charakter towarzyski, a zostało rozegrane z okazji 70-lecia ekipy z Kańczugi.

Drugoligowiec do przerwy prowadził 0-1 po trafieniu Szymona Fereta w 15. minucie. W drugiej odsłonie rzeszowianie nastawili celowniki i trafili do siatki rywala sześć razy, a na listę strzelców wpisali się Mateusz Kantor, Mateusz Geniec, Karol Twardowski oraz Arkadiusz Górka, a dublet ustrzelił Maciej Sowa.

0-7 Maciej Sowa (77)

MKS Kańczuga: Damian Płocica - Łukasz Borcz,Kamil Borcz, Robert Cieleń, Artur Gurak, Mateusz Cząstka, Artur Grzebyk, Daniel Gaweł, Dawid Bawor, Dawid Cichy, Dawid Dziedzic oraz Szymon Bogacz, Sylwester Kielich, Dominik Mendych

Apklan Resovia: zawodnik testowany (46. Eryk Adamski) - Mateusz Kantor, Jakub Persak, Arkadiusz Górka, Jakub Kurek - Szymon Kaliniec, Grzegorz Płatek, zawodnik testowany, Szymon Feret - David Kwiek, Paweł Hass oraz Radosław Adamski, Karol Twardowski, Mateusz Geniec, Mikołaj Sypek, Maciej Sowa.