http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/572/spotkanie-naborowe

2012-01-06 16:57:45

Partyzant testuje dwóch młodzieżowców

Młodzieżowcy Kamil Prach (Karpaty Krosno) i Łukasz Supel (GKS Krościenko Wyżne-Pustyny) to kolejni zawodnicy, którym przygląda się Partyzant Targowiska.
 
19-letni obrońca Kamil Prach (Karpaty Krosno, ostatnio na wypożyczeniu do LKS-u Haczów) oraz 18-letni pomocnik Łukasz Supel (GKS Krościenko Wyżne-Pustyny) to kolejni gracze testowani przez trzecioligowego Partyzanta Targowiska.
 
Obydwaj pojawili się na wczorajszym pierwszym po przerwie zimowej spotkaniu piłkarzy Partyzanta, które było przede wszystkim spotkaniem organizacyjnym.
 
Sztab szkoleniowy przedstawił drużynie plan sparingów na najbliższe tygodnie; odbyło się też ważenie i mierzenie zawodników.
 
Na spotkaniu pojawiło się łącznie 19 piłkarzy (w tym Prach, Supel oraz wypożyczeni z Karpat Zajdel i Sikorski). Z kadry, która reprezentowała Partyzanta w rundzie jesiennej zabrakło Mateusza Krawczyka, Pawła Michalaka i Karola Wójcika.
 
Nieobecni byli również Artur Makoś, Kamil Słaby i Ireneusz Gryboś, którzy nie będą występować w Targowiskach. Oferty z innych klubów ma też Patryk Fryc.
 
źródło: Nowiny / partyzant54.futbolowo.pl / własne

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem