2019-06-23 15:30:59

Piłkarki Izolatora Boguchwała awansowały do 2 ligi

Piłkarki Izolatora Boguchwała awansowały do 2 ligi (fot. Izolator Buguchwała)
Podopieczne Pani trener Doroty Ślusarczyk w trakcie całego sezonu wygrały 16 meczów, żadnego nie zremisowały i 2 spotkania przegrały. Po ostatniej kolejce sezonu Izolatki na swoim koncie uzbierały 48 punktów, wyprzedzając drugi w tabeli Start Jarosław o 4 punkty.

Mecz Izolatora Boguchwała z Sitowianką Budy Łańcuckie był bardzo jednostronnym spotkaniem. Piłkarki Izolatora chcąc wywalczyć awans nie patrząc na wynik Startu Jarosław ruszyły do ataków od pierwszej minuty. Wynik spotkania w 4. minucie gry otworzyła Kinga Karwat zdobywając bramkę strzałem z dystansu.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem aż 8-0 dla Izolatora. W drugiej połowie Izolacja dołożyła jeszcze cztery gola, wygrywając ostatecznie ten mecz 12-0.

W tym spotkaniu aż pięć bramek zdobyła Agnieszka Ciekielska. Cztery bramki strzeliła Sylwia Witalec, która w trakcie całego sezonu była najskuteczniejszą piłkarką Izolatora zdobywając łącznie 21 goli. Po jednym trafieniu w spotkaniu Sitowianką dołożyły Kinga Karwat, Jagoda Cichoń i Daria Zabawa.

Izolator Boguchwała – Sitowianka Budy Łańcuckie 12-0 (8-0)

1-0 Kinga Karwat
2-0 Agnieszka Ciekielska
3-0 Agnieszka Ciekielska
4-0 Sylwia Witalec
5-0 Sylwia Witalec
6-0 Agnieszka Ciekielska
7-0 Jagoda Cichoń