2019-06-16 09:06:21

Polonia Przemyśl wygrała na zakończenie sezonu z JKS-em Jarosław

(fot. archiwalne)
Polonia Przemyśl pokonała na własnym boisku JKS Jarosław 2-1 w ostatnim meczu tego sezonu IV ligi podkarpackiej. Podopieczni Piotra Ciska miłym akcentem zakończyli tegoroczne rozgrywki, mimo że, przez niemiłosierny upał, obu drużynom nie grało się łatwo.

Pierwsza bramka w tym spotkaniu padła w doliczonym czasie pierwszej połowy. Jej autorem został Sebastian Pawla, czym wyprowadził jarosławian na prowadzenie. W 63. minucie rezultat spotkania wyrównał Paweł Piątek, a na cztery minuty przed końcem meczu trzy punkty gospodarzom zapewnił Paweł Sedlaczek.

Ostatecznie, w końcowej tabeli IV ligi podkarpackiej, Polonia Przemyśl z 62 punktami zajęła najniższy stopień podium. JKS Jarosław z 47 oczkami uplasował się na dziesiątej pozycji.

0-1 Sebastian Pawlak (45)
1-1 Paweł Piątek (63)
2-1 Paweł Sedlaczek (86)

Polonia Przemyśl: Cisek – Pelc, Terentiew, Andreasik, Głuszko, Błahuciak, Kazek, Kłusek, Broda (57 Sedlaczek), Wanat, Piątek

JKS Jarosław: Lis, Ptasznik, Gwóźdź, Saramak, Hołowacz, Brodowicz (69 Krzyczkowski), Sobolewski, Bańska, Oziębło, Pilch (76 Kołcz), Pawlak