2019-06-15 21:52:01

Festiwal strzelecki. KS Wiązownica pokonał Przełom Besko

KS Wiązownica pokonała Przelom Besko 6-2. (fot. Natalia Styś)
W spotkaniu kończącym kampanię 2018/2019 KS Wiązownica podejmowała na własnym obiekcie zreelegowaną już do klasy okręgowej drużynę Przełomu Besko. Kibice zgromadzeni na stadionie w Wiązownicy na nudę z pewnoscią narzekać nie mogli.

Worek z bramkami w Wiązownicy rozwiązał się bardzo szybko bo już w pięćdziesiątej trzeciej sekundzie spotkania bramkę zdobył Bartłomiej Raba.

Szesnascie minut później Valerij Sokolenki dograł do Marka Soczka, który pokonał w sytuacji sam na sam bramkarza gosci.

Dziesięć minut później w Wiązownicy za sprawą Konrada Bucia mielismy już 3-0. Do przerwy wynik spotkania nie uległ już zmianie.

Osiem minut po rozpoczęciu drugiej połowy, bramek swoim zawodnikom pozazdroscił sam trener, Valerij Sokolenki, który wpakował piłkę w okienko po uderzeniu z rzutu wolnego.

Pięć minut później pierwszą bramkę dla Przełomu Besko zdobył Adam Osiniak.

Dwie minuty później drugie trafienie w tym spotkaniu zaliczył Konrad Buć, któremu asystował Arkadiusz Gil.  Na dziesięć minut przed końcem hat-tricka skompletował Buć. Tuż przed końcem meczu wynik spotkania na 6-2 ustalił Osiniak. Drużyna KS Wiązownica zakończyła rozgrywki na ósmej lokacie. Drużyna Przełomu Besko natomiast zakończyła sezon na ostatniej pozycji i sezon 2019/2020 spędzi w "okręgówce".

1-0 Bartłomiej Raba (1)
2-0 Marek Soczek (17)
3-0 Konrad Buć (27)
4-0 Valerij Sokolenko (52)
4-1 Adam Osiniak (56)
5-1 Konrad Buć (60)
6-1 Konrad Buć (80)
6-2 Adam Osiniak (90)