2019-06-10 10:12:09

Klasa O Stalowa Wola: Czołówka wygrała swoje mecze [Podsumowanie 30. kolejki]

Podobne tematy Klasa O Stalowa Wola
Kibice w Stalowej Woli zobaczyli aż 11 bramek (fot. Damian Kuziora)
Piłkarze Michała Szymczaka nie bez problemów wygrali w Jastkowicach, zaś rezerwy Stali oraz Sokół i LZS Ździary gładko pokonali swoich rywali. W Stalowej Woli kibice zobaczyli 11 bramek.

Sokół Kamień pewnie pokonał Unię Nowa Sarzyna. Hat-tricka ustrzelił Marcin Szeser, a po jednym trafieniu zaliczyli Nazar Metenka, Kamil Kobylarz oraz Grzegorz Rychel.

Olimpia Pysznica uległa LZS-owi Ździary. Bramki padły dopiero po przerwie, a wynik spotkania otworzył Wojciech Sobiło, który wykorzystał podanie Artura Kwiatkowskiego. Goście oddali inicjatywę, ale nie przeszkodziło im to w zdobywaniu goli, a dwa razy na listę strzelców wpisał się Juliusz Cupak.

Rezerwy Siarki Tarnobrzeg pokonały w wyjazdowym spotkaniu Bukową Jastkowice i nadal są liderem. Wynik meczu w 10. minucie otworzył Sylwester Bigdoń i jednobramkowe prowadzenie utrzymało się do przerwy. Po zmanie wyrównał Paweł Kaczmarczyk i ta sytuacja mocno podrażniła tarnobrzeżan, którzy odpowiedzieli dwoma trafieniami Pawła Mroz. Gospodarze w końcówce zdobyli jeszcze kontaktową bramkę, a z gola cieszył się Michał Partyka.

Piłkarze Stali II Stalowa Wola i Rotundy Krzeszów ostro postrzelali i kibice zgromadzeni na meczu nie mogli się nudzić. Konkretniejsza w działaniach była jednak Stalówka, która już w 2. minucie wyszła na prowadzenie po golu Wiktora Stępniowskiego. Jedenaście minut później było już 2-0, a na listę strzelców ponownie wpisał się Wiktor Stępniowski. Po czterech minutach trzeciego gola dla gospodarzy zdobył Karol Dziopak. Rotunda odpowiedziała w 24. minucie trafieniem Wojciecha Samko, ale dziewięć minut później Stal znowu miała przewagę trzech bramek, gdy do siatki trafił Kacper Urban. 180 sekung później prowadzenie podwyższył Kacper Śpiewak. W drugiej odsłonie dwa gole dołożył jeszcze Kacper Urban, a jedną bramkę dołożył Hubert Myszak. Goście zdołali odpowiedzieć dwoma trafieniami Krystiana Szostaka.
1-0 Wiktor Stępniowski (2)
2-0 Wiktor Stępniowski (13)
3-0 Karol Dziopak (17)
3-1 Wojciech Samko (24)
4-1 Kacper Urban (33)
5-1 Kacper Śpiewak (36)'
6-1 Kacper Urban (54)
6-2 Krystian Szostak (57)