2019-05-27 09:49:58

Klasa O Krosno: Iwonka Iwonicz pokonała Czarnych 1910 Jasło [Podsumowanie 25. kolejki]

Iwonka Iwonicz (biało-czerwone koszulki) wygrała z Czarnymi Jasło (fot. Bogusław Szczurek)
Podopieczni Łukasza Rajchla sprawili niemałą niespodziankę pokonując wicelidera z Jasła. Partyzant mimo awansu nie zatrzymuje się. Markiewicza pewnie pokonała Naftę.

Ostoja Kołaczyce przegrała z ekipą Partyzanta Targowiska, który na prowadzenie wyszedł za sprawą Radosława Macnara w 3. minucie. Kolejne gole padły po przerwie. W 68. minucie wyrównał Jakub Podgórski. Goście na prowadzenie wyszli po samobójczym trafieniu Wojciecha Kalety w 82. minucie.

Markiewicza Krosno wysoko pokonało Naftę Jedlicze. Miejscowi do przerwy prowadzili 1-0 po bramce Pawła Jarząba. W drugiej odsłonie krośnianie dołożyli jeszcze dwa gole, z których cieszyli się Jan Barzyk i Albert Telesz.

Iwonka Iwonicz wygrała z Czarnymi 1910 Jasło i wciąż liczy się w walce o utrzymanie. Wynik rzutem na taśmę przed przerwą otworzył Bartłomiej Rajchel. Po zmianie stron Iwonka przycisnęła, czego efektem były dwa gole zdobyte przez Kamila Waisa. Gości stać było na honorowe trafienie, które padło w 78. minucie za sprawą Dominika Wilka.

1-0 Bartłomiej Rajchel (45)
2-0 Kamil Wajs (66)
3-0 Kamil Wajs (73)
3-1 Dominik Wilk (78)