2019-05-20 09:11:56

Klasa O Stalowa Wola: LZS Ździary pokonały Sokół Kamień [Podsumowanie 27. kolejki]

Piłkarze LZS-u Ździary pokonali Sokół Kamień i wskoczyli na trzecie miejsce (fot. Rafał Kaniszewski)
W meczu wychowanków Stali Stalowa Wola, lepszy okazał się zespół Pawła Szafrana, którego podopieczni pokonali piłkarzy Marka Kusiaka 3-2. Drugi garnitur Stalówki skromnie wygrał w Ulanowie.

Druga drużyna Siarki Tarnobrzeg pokonała ekipę Stali Nowa Dęba. Wynik spotkania otworzył Marcin Wolan w 38. minucie. Radość gości trwała zaledwie 120 sekund, bowiem wyrównał Michał Fornek. Ten sam zawodnik po przerwie zdobył jeszcze dwie bramki. W 80. minucie Patryk Wdowiak podwyższył na 4-1. Ostatnie słowo należało jednak do Stali i pięc minut później ponownie tego dnia Marcin Wolan trafił do siatki.

San Kłyżów uległ drużynie Słowianina Grębów. Goście na prowadzenie wyszli już w 10. minucie za sprawą Przemysława Bednarza i jednobramkowe prowadzenie utrzymało się do przerwy.Po zmianie stron Słowianin dołożył jeszcze dwie bramki i mógł cieszyć się z trzech oczek.

Retman Ulanów skromnie uległ rezerwom Stali Stalowa Wola, które zajmują drugie miejsce ze stratą pięciu punktów do liderujących rezerw Siarki.

LZS Ździary pokonały Sokół Kamień. Miejscowi prowadzili już od 12. minuty po samobójczej bramce Grzegorza Woźniaka. Podopieczni Marka Kusiaka nie zamierzali się jednak poddawać i w 28. minucie doprowadzili do wyrównania po trafieniu Grzegorza Rychla. Kolejne bramki padły po przerwie i w 58. minucie prowadzenie wróciło do piłkarzy Pawła Szafrana za sprawą Wojciecha Sobiło. Czternaście minut później był już remis, a futbolówkę do siatki skierował Mariusz Socha. Radość gości nie trwała zbyt długo, bowiem w 76. minucie wynik meczu ustalił Rafał Gruszczyk.

1-0 Grzegorz Woźniak (12-samobójcza)
1-1 Grzegorz Rychel (28)
2-1 Wojciech Sobiło (58)
2-2 Mariusz Socha (72)
3-2 Rafał Gruszczyk (76)