2019-05-18 19:04:15

Sokół Nisko wygrał ze Stalą Gorzyce

Sokół Nisko wygrał w Gorzycach (fot. Radosław Kuśmierz)
Podopieczni Rafała Leśniowskiego wygrali w Gorzycach i nadal liczą się w walce o utrzymanie. Dwa gole dla Sokoła zdobył Bartłomiej Miazga.

Piłkarze Sokoła Nisko przystąpili do meczu ze Stalą Gorzyce z nożem na gardle po zeszłotygodniowej porażce. Niżanie na prowadzenie wyszli w 29. minucie, a Piotra Barana pokonał Bartłomiej Miazga. Wynik ten utrzymał się do przerwy, na którą w lepszych humorach schodzili piłkarze z Niska.

Kolejne bramki padły po zmianie stron, a konkretnie w ostatnim kwadransie meczu. W 75. minucie do wyrównania doprowadził Patryk Tur, lecz radość miejscowych nie trwała zbyt długo. Po minucie gola zdobył Mateusz Sudoł.

Cztery minuty później było już 1-3, a golkipera Stali pokonał Wojciech Tyczyński. Kolejna bramka dla niżan padła w 85. minucie, a Bartłomiej Miazga po raz drugi cieszył się z bramki. Wynik spotkania ustalił Marcin Dec, który zmniejszył rozmiary porażki w samej końcówce meczu.

0-1 Bartłomiej Miazga (29)
1-1 Patryk Tur (75)
1-2 Mateusz Sudoł (76)
1-3 Wojciech Tyczyński (80)
1-4 Bartłomiej Miazga (95)
2-4 Marcin Dec (90)