2019-05-18 20:15:59

Podział punktów w starciu JKS-u Jarosław z Błękitnymi Ropczyce

JKS Jarosław podzielił się punktami z Błękitnymi Ropczyce. (fot. Radosław Kuśmierz)
JKS Jarosław zremisował 2-2 z Błękitnymi Ropczyce. Wszystkie bramki padły w drugiej połowie meczu.

Błękitni Ropczyce już na początku meczu mieli doskonałą okazję do objęcia prowadzenie w starciu z JKS-em Jarosław. Podpieczni Andrzeja Szymańskiego mieli rzut karny, ale nie potrafili go wykorzystać. Do przerwy było 0-0.

Po zmianie stron otworzył się worek z bramkami. Po kwadransie gry w drugiej części spotkania prowadzenie objęli gospodarze po bramce Sebastiana Pawlaka.

Dziesięć minut później Błękitni Ropczyce wyrównali. Gola na 1-1 zdobył Tomasz Kot.

W 88. minucie JKS Jarosław miał rzut karny. Do piłki ustawionej na "wapnie" podszedł Pawlak i drugi raz wyprowadził JKS na prowadzenie.

Jednak goście nie dali za wygraną i minutę przed końcem regulaminowego czasu gry na listę strzelców wpisał się Robert Sulisz. Ostatecznie mecz zakończył się podziałem punktów.

1-0 Sebastian Pawlak (59)
1-1 Tomasz Kot (69)
2-1 Sebastian Pawlak (88-rzut karny)
2-2 Robert Sulisz (89)