2019-05-13 17:00:00

Klasa O Jarosław: Start Pruchnik nowym liderem [Podsumowanie 24. kolejki]

Start Pruchnik wygrał w meczu na szczycie i objął prowadzenie w jarosławskiej okręgówce (fot. Mieczysław Turczyn
Nowym liderem jarosławskiej okręówki został Start Pruchnik który wygrał z wiceliderem Sanoczanką Święte. Czuwaj rozgromił Gwiazdę Wielkie Oczy.

MKS Radymno przegrał z Granicą Stubno po bramkach Grzegorza Gielarowskiego i Jakuba Ficka.

MKS Kańczuga pokonała Płomień Morawsko, a gole dla gospodarzy zdobyli Marcin Piątek i Dawid Dziedzic.

Czuwaj Przemyśl rozromił Gwiazdę Wielkie Oczy. Przemyślanie do przerwy wygrywali już 4-0. Hat-trickiem popisał się Mateusz Świst, a w 44. minucie bramkę zdobył Maciej Sanocki. Po przerwie miejscowi dołożyli jeszcze trzy trafienia a na listę strzelców wpisali się Kamil Bącal, Kamil Folwarski i Mateusz Świst.

W meczu na szczycie Start Pruchnik wygrał z Sanoczanką Święte. Gospodarze do przerwy wygrywali 1-0 po uderzeniu Krzysztofa Ziętka w 14. minucie. Kwadrans po zmianie stron wyrównał Paweł Modny. Zwycięska bramka dla Startu padła niecałe piętnaście minut później, po uderzeniu Kacpra Stanika.

1-0 Krzysztof Ziętek (14)
1-1 Paweł Modny (60)
2-1 Kacper Stanik (74)

Start Pruchnik: Madejowski - Lasek, Jabłoński, Mazurkiewicz, Mikłasz (74. Gemra) – Bochnak Ziętek, Stanik, Parawa – R. Znamieńczyków (88. Kubas), W. Znamieńczyków (79. Czerniecki)

Sanoczanka Święte: Motyka – Socha, Gorczyca, Kisielewicz, Kiełbowicz – Modny, Karbownik (55. Kobrzyński), Mucha, Bruk (88. Białowąs), Gawłowski - Bednarz