2019-05-12 18:45:40

KS Wiązownica lepsza od Wisłoka Wiśniowa

( fot. Natalia Styś )
KS Wiązownica zaczyna coraz bardziej punktować, dziś w meczu wypunktował Wisłoka Wiśniowa.

Od początku Wiązownica przeważała w spotkaniu, co przełożyło się na wynik meczu. Pierwszego gola dla gospodarzy zdobył grający trener Valeriy Sokolenko, który w 18. minucie dobrze wykorzytał rzut wolny i dał prowadzenie swojej drużynie.

Chwilkę później ładnym uderzeniem popisał się Radosław Gil, który z 25 metrów uderzył w prawy róg bramki.

Po zmianie stron Wiśniowa starała się odrobić straty ale niestety nie udało im się przebić przez obronę gospodarzy.

W 51. minucie kolejny wolny dla Wiązownicy, do rzutu wolnego podszedł Valeriy Sokolenko ale tym razem piłka odbiła się od zawonika Wiśniowej i trafiła do bramki, dając Wiązownicy prowadzenie 3-0.

Honorowego gola dla gości w 79. minucie zdobył Dawid Guzek, który popisał się pięknym strzałem z 13 metrów.

1-0 Valeriy Sokolenko (18)
2-0 Radosław Gil (24)
3-0 samobójcza (51)
3-1 Dawid Guzek (79)