2019-05-08 17:05:28

Bez niespodzianki w Rzeszowie! Stal Rzeszów pokonała Stal Kraśnik

Mecz w Rzeszowie pomiedzy Stalą Rzeszów a Stalą Kraśniką po cieżkiej walce obu drużyn zakończył wynikiem 2-1 dla Stali Rzeszów.

Wynik meczu pomiędzy Stalą Rzeszów a Stalą Kreśnik otworzył Łukasz Mozler który popisał się ładnym strzałem zza pola karnego. Wynik dla Stali Rzeszów w 24. minucie podwyższył Damian Sierant. I do przerwy gospodarze prowadzili 2-0.

Po zmianie stron gra się uspokoiła, aż w końcu przyjezdni napędzili stracha Stali Rzeszów. Gola kontaktowego w 69. minucie dla Kraśnika zdobył Kacper Nastałek. W doliczonym czasie gry na 3-1 gola dla Stali Rzeszów zdobywa Tomasz Płonka.

1-0 Łukasz Mozler (11)
2-0 Damian Sierant (24)
2-1 Kacper Nastałek (69)
3-1 Tomasz Płonka (+90)

Stal Rzeszów : Otchenashenko - Głowacki, Cyfert, Szeliga, Trznadel, Sierant, Nawrot, Reiman,Ceglarz, Mozler, Goncerz

Stal Kraśnik : Śmieszek - Gajewski, Mazurek, Pietroń, Świech, Wawryszczuk, Król, Nastałek, Skrzyński, Michalak, Partyka

Sędziował : Patryk Sowiński ( Świetokrzyski ZPN )

Wyniki meczów 29. kolejki:

Bolec 2019-05-08 19:18:14

Motor wypada z gry. Stal ostatecznie i tak wyprzedzi Podhale, chociaż możliwe, że stanie się to dopiero w ostatniej kolejce w bezpośrednim starciu. Derby Rzeszowa wrócą do II ligi w przyszłym sezonie. Awans na 75-lecie musi być. Zdecydowane zasługują na grę wyżej. Mają najbogatszą historię ze wszystkich klubów grających w tej grupie. W przyszłym sezonie mam nadzieję, że wejdzie Motor na 70-lecie. Ich miejsce też jest wyżej. Pozdrawiam podkarpackich kibiców.

Mestix 2019-05-08 19:33:50

Brawo Stal. W sobotę również wygramy i pokażemy że zasługujemy na ten upragniony awans do 2 ligi! TYLKO STAL ZKS!

Rzeszów 2019-05-08 19:54:49

sędzia dramat druga połowa w wykonaniu Stali kiepska chcieli z piłka wjechać do bramki , w pierwszej odsłonie Kraśnik nie wiedział czy będzie strzał czy wrzutka czy wejście dlatego nie istnieli

~anonim 2019-05-08 20:21:32

Motor Lublin nie odpuści żeby pokazać że mimo braku osiągnięcia swojego głównego celu nadal potrafi grać w piłkę ;)

nowe miasto 2019-05-08 20:43:21

ale malutko kibiców było ze 100 chociaż?

resa 2019-05-09 07:28:03

Kibicow na reske przychodzi ze 100 z miasta reszta wsparcia malawa lancut i inne wioski i wychodzi z 1000.Mecz Stali w srodku tygodnia wiec ile bylo to bylo na 3 lige malo kto chce chodzic a ty z nowego miasta byles na meczu czy internet relacja live ogarnij sie Na 1 lige w niektorych klubach malo przychodzi wiec ogarnij sie i glupot nie pisz.

Profesor Miodek 2019-05-09 15:03:58

W pierwszym zdaniu napisaliscie, że spotkanie zakończyło się wynikiem 2:1. Kolejny błąd w waszym wykonaniu.