2019-05-06 14:19:59

Klasa O Rzeszów: Wisłok Strzyżów wysoko pokonał Włókniarza Rakszawa [Podsumowanie 24. kolejki]

Wisłok Strzyżów (niebieskie stroje) wysoko wygrał z Włókniarzem (fot. Tomasz Ciombor)
Piłkarze Rafała Rudnego w końcu wygrali, jednak nadal znajdują się w strefie spadkowej. Sokół Sokołów Małopolski depcze po piętach Głogovii.

Strug Tyczyn wygrał z rezerwami Resovii i znacznie utrudnił im drogę do awansu. Jedyna bramka w tym meczu padła po przerwie, a trafienie na swoje konto zapisał Kamil Żuczek.

Błękit Żołynia bezbramkowo zremisowął z KS-em Zaczernie.

Strumyk Malawa przegrał z Sokołem Sokołów Małopolski, mimo że od 6. minuty grał z przewagą jednego zawodnika po czerwonej kartce Łukasza Nizioła. Goście nie zamierzali sie poddawać i w 63. minucie Sebastian Rodzeń pokonał golkipera Strumyka.

Głogovia Głogów Małopolski rozgromiła Orła Wólka Niedźwiedzka aż 7-0. Lider rzeszowskiej okręgówki strzelanie rozpoczął w 24. minucie po trafieniu Szymona Urbaniaka, który sześć minut później miał na swoim koncie dublet. Kolejne gole padły po przerwie, a na listę strzelców wpisali się dwukrotnie Maciej Hajkowicz i Marcin Franczyk oraz samobójcze trafienie zaliczył Tomasz Szwaja.

Ekipa Wisłoka Strzyżów wysoko wygrała z ostatnim Włókniarzem Rakszawa. Gospodarze do przerwy prowadzili już 3-0 po bramkach Damiana Grodzkiego, Szymona Kozaka i Mateusza Włodyki. Po zmianie stron Wisłok dołożył jeszcze trzy gole, a dwa razy na listę strzelców wpisał się Dominik Haligowski oraz ponownie Szymon Kozak. Gości stać było na honorowe trafienie autorstwa Artura Kadłubkiewicza.

1-0 Damian Grodzki (11)
2-0 Szymon Kozak (14)
3-0 Mateusz Włodyka (25)
4-0 Dominik Haligowski (66)
5-0 Szymon Kozak (69)
6-0 Dominik Haligowski (71)
6-1 Artur Kadłubkiewicz (79)